Serija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serija

Razne serije...telenovele i domace serije...sve serije!!!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ena Popov

Go down 
+2
Monika
Natasa93
6 posters
AuthorMessage
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:39 am

Ena Popov Enaponosna1ca9.th

Mlada Novosađanka otkriva za Press u kakvim je zapravo odnosima sa fudbalerom Nikolom Lazetićem, žali se što je izgubila nekoliko kilograma i tako svoj zaštitni znak svela na manju meru.

Jedni je ne simpatišu, a drugi bi joj rado pravili društvo. Ona se na to samo osmehuje, i iako ima samo 21 godinu, planira da napravi haos. Atraktivna, kao i sve Novosađanke, Ena Popov bez dlake na jeziku priča o svojoj bivšoj vezi sa Markom Miljkovićem, šta ima zajedničko sa Acom Lukasom i kakvo mesto u njenom životu u ovom trenutku zauzima fudbaler Nikola Lazetić. Dok je muškarci priželjkuju, a žene ogovaraju, Ena se najviše bavi svojim prvim albumom koji sprema za „Grand produkciju".


n Kažu da si najuspešnija od svih bivših ukućana „Velikog brata"?

- Ako se uspeh meri pojavljivanjem u medijima, onda jesam. Ne mora da znači da i drugi nisu uspešni samo zato što nisu medijski eksponirani kao ja.

n Da li bi se možda vratila u kuću?

- Ne verujem, s obzirom na posao koji sada radim i u kojoj sam gužvi. Da imam više slobodnog vremena, sigurno bih se vratila na jedno nedelju-dve i napravila bih haos.

n Šta misliš o tome što se Miki vratio u kuću?

- Mislim da to nije fer prema ostalima. Ljudi ga već poznaju i ima mnogo fanova, pa sigurno nije u ravnopravnom položaju. Verovatno da postoji neka pozadina u vezi sa njegovim povratkom u kuću i da nema šanse da pobedi. Ipak, sada mi se mnogo više sviđa nego ranije.

n Pričalo se da si u kući „Velikog brata" pevala samo zato da bi te neko čuo, jer si želela da postaneš pevačica kad izađeš?

- To su gluposti. Ni danas ne prođe dan a da ne otpevam makar pet pesama za svoju dušu. Na taj način sam zabavljala sebe jer nam nisu puštali muziku, osim kad je neka žurka.

n Kako su onda ljudi iz „Granda" došli do ideje da snimiš album?

- Niko od njih me nije gledao kako pevam dok sam bila u kući „Velikog brata". Po izlasku su me pozvali da učestvujem u „Grand" transformacijama i tada su me u studiju prvi put čuli kako pevam. Tada su shvatili da bi možda bilo interesantno da snimim album. I sada ga spremam u studiju.

n Priča se i da mnogo voliš da budeš pred kamerama?

- To mi zaista dobro ide. Najprirodnije se osećam upravo pred kamerom, ma koliko to nekom čudno zvučalo.

Ena Popov Enaponosna2jj5.th

n Da li je to možda tvoja potreba da se javno eksponiraš?

- Ne volim da budem u medijima samo zato da bi me ljudi videli. Sebe pre mogu da zamislim ispred kamere nego u nekoj kancelariji sa gomilom papira. Tu se ne bih dobro snašla.

n Često su se ljudi bavili tvojim izgledom, pa je, na primer, u Novom Sadu osvanuo grafit „Ena ima veliko dupe"?

- Pa jeste. Ja volim što je ono takvo. Ono je nešto autentično i moj zaštitni znak. Sada sam malo smršala, pa mi se i guza malo smanjila. To mi se ne dopada.

n Ljudima je sve vreme bila najinteresantnija tvoja veza s Markom. Zabavljali ste se skoro godinu dana, a onda naprasno raskinuli. Zašto?

- Mislim da dve osobe koje su u vezi ne mogu da rade isti posao. Mi smo bukvalno bili 24 sata zajedno. Dok smo snimali „Zvezde Granda", bili smo zajedno u Beogradu, pa smo zajedno išli na intervjue, kod frizera, na snimanja. Bilo je - gde on, tu i ja. Došlo je do prezasićenja i gubitka emocija. Više sam ga gledala kao druga, a ne kao dečka.

n Da li je možda jedan od razloga vašeg raskida to što je Marko tip koji voli da šara i ima mnogo devojaka?

- Marko uopšte nije takav. Naravno da je medijima draže da pišu o Marku koji se švaleriše, nego da predstave stvari onakvim kakve zaista jesu.

n Pa kako ti je onda bilo sa Markom?

- Dok sam bila sa njim, bila sam zadovoljna njegovim odnosom prema meni. Non-stop je bio sa mnom. Više sam se ja odvajala od njega kada sam dolazila u Novi Sad. Imali smo zaista dobru vezu.

n Da li je nekad imao ljubomorne ispade?

- Ne. Imali smo dosta razumevanja jer smo oboje bili svesni šta nosi posao kojim se bavimo. Kada neki momak priđe da mi uzme autogram ili se slika sa mnom, to je bilo sasvim normalno. Nisu mogli neki ljudi sa strane da ugroze to što smo mi imali.

n Da li si se posle raskida čula sa njim?

- Ne čujemo se i ne viđamo se. Ali kad bismo se sreli, mislim da bismo se jedno drugom javili. To bi bilo sve od našeg odnosa.


Ena Popov Enaponosna3cc5.th

n Posle raskida s Markom odmah su počeli da te spajaju s raznoraznim muškarcima. Prvi je bio Aca Lukas. Šta je tu zaista bilo?

- Aca Lukas i ja smo u dobrim odnosima i ponekad se čujemo telefonom. Lepo se družimo i zezamo, ali to je sve. Apsurdno je da neko pomisli da između nas može da bude nečega jer on na mene gleda kao na klinku, a ja njega kao starijeg kolegu. Čak sam i slike sa svog rođendana dala jednoj prijateljici da izađu u magazinu „Stori". To što smo na njoj zagrljeni ništa ne znači.

n Kada već pominješ rođendan, od misterioznog obožavaoca dobila si 101 ružu. Možeš li da nam otkriješ ko je on?

- Prvo, nisam dobila 101 ružu, kako su mnogi preneli. Dobila sam dve korpe sa cvećem. Jednu na kućnu adresu, a drugu na salašu na kojem sam proslavila rođendan. Uz cveće sam dobila i tortu, što niste uspeli da saznate, kao i bombonjeru. Od koga je, stvarno ne znam.

n Posle su te povezali sa Zekom iz „Velikog brata". Da li te je on zaista jurio?

- Ma, nije me uopšte jurio. To su gluposti. Upoznali smo se u jednom kafiću u Novom Sadu. Ništa više od toga nije bilo. To su iskonstruisali ljudi koji su želeli da njegovu vezu sa Jelenom uporede sa onim što je bilo između mene i Marka.

n Da li ti onda smeta što se redovno pojavljuješ u svim tabloidima i što te povezuju sa mnogim muškarcima?

- Naravno da mi smeta jer više ne moram da im dam povod da me spoje sa nekim.

n Da li si bila svesna kada si ulazila u svet estrade da tvoj privatni život nije više samo tvoja stvar?

- Dok sam čitala tabloide, mislila sam da gde ima dima, ima i vatre, ali da novine to malo „napumpaju". Tek sam na svom primeru videla da ne mora ništa da se desi da bi bila izmišljena neka priča.

n Poslednja u nizu priča jeste tvoja veza s fudbalerom Nikolom Lazetićem. Šta se desilo između vas?

- Nas dvoje smo se upoznali i imamo korektan odnos. Sada ne bih htela da pričam o tome.

n Ima li šanse da bude ičeg?

- Da bi uopšte nečeg bilo, mora da prođe neko vreme. Tek onda ćete znati nešto više.
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:42 am

Ena Popov Nikolalazetic1il9.th

Nema ništa od veze Ene Popov i Nikole Lazetića!
Uprkos velikoj želji da sa fudbalerom italijanskog „Torina“ ostvari nešto više od avanture, učesnica prve sezone Velikog Brata moraće da se pomiri sa činjenicom da od njene i Nikoline ljubavi neće biti ništa! I dok lepa sosa na sva usta priča o svom odnosu sa atraktivnim sportistom, Nikola, sa druge strane, pokušava da se “opere” i ljudima iz svog bliskog okruženja, ali i javnosti, stavi do znanja da sa Enom Popov nema ništa.
-Tačno je da sam u stalnom kontaktu sa Nikolom Lazetićem. Simpatije su se rodile, ali sve je ostalo na tome jer je on otišao u Italiju, gde igra u Torinu. Vreme će pokazati da li će naša veza potrajati. Ko zna, možda se zaljubim u nekog drugog. Mlada sam i ne žurim." - izjavila je Ena nedavno za dnevni list „ALO“. Upućeni tvrde da su upravo ovi navodi uticali na Nikolu da povuče ručnu i stavi tačku na bilo kakav odnos sa novopečenom pevačicom Grand Produkcije. Priča se da je bivšem suprugu voditeljke Sandre Drašković najviše zasmetalo publikovanje informacija iz njegovog privatnog života i to zahvaljujući Eni. Nakon samo nekoliko susreta par o kome pune dve nedelje neumoljivo pišu sve novine doživeo je neslavni kraj. A mi se taman ponadali da će fatalna Novosđanka ukrotiti popularnog Kazanovu.
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:46 am

Ena Popov Enagirltalk2ka5ko3.th

Saveti Ene Popov o nevoljama kroz koje se prolazi u školi i način na koji ih prevazići.

- Dobitna formula za simpatiju glasi: budi ono što jesi!
- Na zadirkivanja se samo slatko nasmej!

JEDAN DEČKO TE STALNO ZADIRKUJE

Sećam se: To su bili tipični dečji nestašluci, kao kada neki dečak iznenada povuče devojčicu koju simpatiše za kosu ili joj, bez njenog znanja, uzme olovku ili nalivpero... Školske nestašluke ne treba shvatati ozbiljno - oni su samo način iskazivanja simpatije. Verujem da su devojčice koje čitaju ove novine imale slična iskustva, i nadam se da će sada znati šta je u pitanju - ako ih neki dečak zadirkuje, to je siguran znak da mu se ona sviđa. Kada sam bila mala, ponašala sam se kao dečak, tako da sam i ja volela da zadirkujem.

Savet: Ako se nađeš u sličnoj situaciji, treba da se „slatko" nasmeješ zbog zadirkivanja, uzvratiš pametno, a nekada i istom merom. Jednostavno, ne treba pokazati strah jer to samo ohrabruje osobu koja voli da zadirkuje.

IMAŠ SIMPATIJU, A NE ZNAŠ KAKO DA JOJ SKRENEŠ PAŽNJU

Sećam se: Jedan dečak mi se dopadao veoma dugo, još od petog razreda, a naše simpatije obnavljale su se svakog septembra. Pošto su osećanja bila uzajamna, jedno drugom smo slali poruke na papirićima i to je meni mnogo značilo. Razmenjivali smo i poruke tipa „zaokruži da li me voliš ili ne", „imaš li simpatiju ili ne" - to su bile naše tajne šifre. Nekom drugom je to, možda, bilo bezveze, ali kad god bih dobila poruku od njega, čitav dan mi je bio ispunjen.

Savet: Treba samo da budeš ono što jesi, nikako da budeš napadna. Nemoj se pretvarati, u suprotnom simpatija može da stekne pogrešnu sliku o tebi. Šta ako ispadne da on ne voli pretvaranje i foliranje? Stvar je tada definitivno propala.

DRUGARICE SU SE UDRUŽILE PROTIV TEBE

Sećam se: Dešavalo se da se grupa devojčica udruži protiv mene, ali jasam imala drugarice - saveznice, tako da mi se obično nije dešavalo da budem potpuno sama. Mnogo mi je značilo to što sam imala verne drugarice, one su uvek bile uz mene.

Savet: Treba da razmisliš da li si u pravu ili ne, i da li je u pitanju nesporazum. ukoliko se ispostavi da si pogrešila, grešku treba da priznaš „ suparničkoj " strani. Ali, ako si u pravu, treba da teraš po svome. A ukoliko te drugarice odbacuju zato što imaš stav, onda ti one nisu potrebne...

ŠKOLSKI „SILEDŽIJA" SE ZALEPIO ZA TEBE

Sećam se: Siledžija ima u svakoj školi, pa ih je bilo i u mojoj. Mene su često jer sam i sam, na naki način, „maltretirala" dečake. Siledžije, a obično su to bili malo krupniji dečaci, shvatali su da kod mene njihove fore i fazoni ne prolaze tako lako. Uvek sam štitila slabije, uvek sam bila na strani onih koje je neko dirao, i imala sam autoritet nad tim grubijanima.

Savet: Ukoliko se nađeš u sličnoj situaciji, treba da se obratiš učiteljici, nastavnici ili roditeljima. Ja sam prvo pokušala sama da izađem na kraj sa njima, a ako to nije bilo moguće - obraćala sam se nekome od poverenja, nisam dopuštala da me bilo ko smara i da mi pravi probleme u školi.

PLAŠIŠ SE ODGOVARANJA, PISMENOG ILI KONTROLNOG

Sećam se: Nisam se plašila ako sam bila spremna za čas. Trema me je hvatala uglavnom na pismenim zadacima kada sam mislila da tih 45 minuta nisu dovoljni. A u situacijama kada sam bila svesna da nisam spremna za odgovaranje, kada nešto nisam dobro naučila i ako sam znala da ću dobiti lošu ocenu - jednostavno sam se mirila sa sudbinom.

Ena Popov Enagirltalk1kb9bc1.th

Savet: U životu te čekaju mnogo gore stvari nego što su odgovaranja, kontrolni ili pismeni zadaci tako da će ti jednoga dana strah i trema od takvih stvari izgledati smešni. Najvažnije je ispuniti obaveze na vreme, ne treba ih ostavljati za kasnije, jer čim se obaveze skinu sa vrata - ostaje dovoljno vremena za igru i zabavu.

IMAŠ UTISAK DA TE NASTAVNICA NE VOLI

Sećam se: Znala sam - pouzdano - da me neki nastavnici ne vole zbog toga što sam imala stav, što sam uvek iznosila svoje mišljenje. Naročito sam imala problema sa onim nastavnicima koji su smatrali da su uvek u pravu. U društvu sam bila kolovođa, pa je i to nekima smetalo. Recimo u gimnaziji, u prvom razredu, jedna profesorka jasno i otvoreno stavila mi je do znanja da su mladi i uspešni ljudi, a tada sam radila kao voditeljka na televiziji, nepoželjni. Naravno da nije imala razumevanja za mene.

Savet: Ukoliko primetiš da te neka nastavnica ne voli, nemoj tome pridavati značaja, naročito nemoj da se obazireš na njeno ponašanje i negativne signale koje ti šalje. Daj sve od sebe, zagrej stolicu, nauči lekciju i znanjem joj pokaži da nema razloga da te izdvaja od ostalih đaka.

ŽELIŠ DA SE ORGANIZUJEŠ DOVOLJNO DOBRO DA POSTIGNEŠ SVE ŠTO SI PLANIRALA

Sećam se: Dugo sam trenirala gimnastiku i odbojkku, u stvari, sportom se bavim od malih nogu. Više mi je ležala odbojka jer zahteva angažovanje svih mišića. Uprkos obavezama oko treninga, uspevala sam da uskladim ostale aktivnosti vezane za školu i da imam slobodno vreme za igranje sa drugaricama.

Savet: Sve što želiš možeš da postigneš, samo je potrebno da napraviš listu onoga što ti je najvažnije. Dakle, najbitnija je dobra organizacija. Recimo, treba uvek isplanirati vreme za učenje i vreme za zabavu i igru. Ako dobro isplaniraš dan, brzo ćeš završiti glavne obaveze, a ostaće ti više slobodnog vremena.

ŽELIŠ DA ODABEREŠ SPORT, HOBI, NEŠTO NA ŠTA ĆEŠ TROŠITI SLOBODNO VREME

Sećam se : Kao što sam već rekla, odbojku sam trenirala šest godina. Nikada se ne bih odlučila za košarku jer je, po mom mišljenju, to sport za muškarce. Ali, košarku bih izdvojila kao sport koji je mnogo atraktivniji od fudbala, i rado je gledam na TV-u.

Savet: Devojkama preporučujem da treniraju odbojku, odnosno da se bave bilo kojim sportom. Sport je pravi izbor za usmeravanje viška energije.
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:48 am

Ena Popov pre tri godine statirala u spotu Amadeus benda!



Naime, ona se svojevremeno pojavila u spotu Amadeus benda za pesmu "Takvi kao ja". U ovom video-zapisu Ena je imala plavu boju kose i sa još nekoliko devojka đuskala je oko "amadeusovaca". Iako je u to vreme bila tek na pragu punoletnosti, gospođica Popov se još tada isticala svojim ženskim atributima.

Tako da nema sumnje da je njen atraktivan izgled bio i presudan kada se pravila selekcija statista za ovaj spot. Frontmen ovog benda Džaja potvrdio nam je da se pre nekoliko godina susreo sa mladom Novosađankom na snimanju njihovog spota.

- Sećam se male Ene, preslatko jedno dete. Nisam se uopšte iznenadio kada sam je video posle na TV jer se još onda moglo primetiti da ima afiniteta za medijski nastup - rekao nam je Džaja. Eto, nije sve u rijaliti programu! Ima nečeg i u statiranju!

Ena Popov Enaiamadeusbandrd2.th
Back to top Go down
Monika

Monika


Posts : 50
Join date : 2007-10-18
Location : Macedonia Skopje

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:53 am

mrzim jeeeeeeeeee c Evil or Very Mad
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:57 am

Nije da je ja nesto obozavam...ali nije losa...
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:00 am

Milijana Popov-Enina mama

Ena Popov Milijanapopovbntv145200ah5.th
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:08 am

Ena Popov Ena002jpgqs8.th

Ena Popov Ena009jpgvc7.th

Ena Popov Enamarko0001jpgbo5.th

Ena Popov Enapopoviceca0101200700it8.th

Ena Popov Enapopovtopspeedtvfox15ga7.th

Ena Popov Enapopovtopspeedtvfox15vs1.th

Ena Popov Enapopovtv003jpgmf1.th
Back to top Go down
marince




Posts : 145
Join date : 2007-11-09

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 8:55 am

nedefinisana mi je
Back to top Go down
petra

petra


Posts : 359
Join date : 2007-10-21
Age : 34
Location : daleko negde sa Mikijem u srcu i mislima

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 2:38 pm

lepa je ali je ne volim mnogo
Back to top Go down
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 10:38 am

Iz Grand revije....

Ena Popov 3vr-ENA-1

Ena Popov Mn4-ENA-2

Ena Popov 1o2-ENA-3
Back to top Go down
Ena88

Ena88


Posts : 65
Join date : 2007-11-08
Age : 35
Location : ZAJECAR

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 12:57 am

Ne volim je tongue
Back to top Go down
Eric Cantona

Eric Cantona


Posts : 48
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Starčevo kod Pančeva

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 8:51 am

Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144832

Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144838
Back to top Go down
http://miljan.forum-free.biz
Natasa93

Natasa93


Posts : 391
Join date : 2007-10-21
Age : 30
Location : Kikinda

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:39 am

Eric Cantona wrote:
Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144832

Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144838

Hvala za slike....
Back to top Go down
Eric Cantona

Eric Cantona


Posts : 48
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Starčevo kod Pančeva

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 5:08 am

Nema na čemu i drugi put. Samo nisi morala da citiraš poruku mogla si odmah da napišeš.
Back to top Go down
http://miljan.forum-free.biz
petra

petra


Posts : 359
Join date : 2007-10-21
Age : 34
Location : daleko negde sa Mikijem u srcu i mislima

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 2:54 am

slatka je ipak
Back to top Go down
Eric Cantona

Eric Cantona


Posts : 48
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Starčevo kod Pančeva

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:57 am

Very Happy I love you
Back to top Go down
http://miljan.forum-free.biz
marince




Posts : 145
Join date : 2007-11-09

Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 9:02 am

Eric Cantona wrote:
Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144832

Ena Popov SUBOTICAcom_25Oct07_Korzo_144838
Bas je slatka
Back to top Go down
Sponsored content





Ena Popov Empty
PostSubject: Re: Ena Popov   Ena Popov Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ena Popov
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serija :: Estradne zvezde-
Jump to: